kursy samoobrony, polecicie ?

kursy samoobrony, polecicie ?

Szukam dla mamy inkrustatora samoobrony. Macie kogoś, kto naprawdę wie jak nauczyć kobietę obrony? To ma być profesjonalny kurs, który przyniesie naprawdę efekty.

dzaman

Posty: 1

 
Bez problemów można znaleźć kogoś, kto nauczy nas samoobrony. Jest to dość popularne, dlatego każda z nas znajdzie takie miejsce. Trzeba tylko dobrze szukać w swoim mieście.

HARY1953

Posty: 2

 
Zaletą według mnie jest to, że można się zapisać na kursy bez względu na to ile ma się lat. Każda kobieta może dowiedzieć się jak należy się bronić w ciężkich sytuacjach.

Bienkus

Posty: 10

 
Indywidualne zajęcia jak i grupowe prowadzi instruktor samoobrony tutaj https://www.kursysamoobrony.eu. Znajome korzystały już z jego usług i są zadowolone.

Lupusx

Posty: 2

 
U nas zebrałyśmy się w cztery osoby i takie kursy wyszły wtedy taniej. Chyba była to połowa ceny. Nie uważam żeby takie zajęcia grupowe były gorsze. Również wszystkiego się dowiedziałyśmy i jesteśmy bardzo zadowolone.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Osobiście chodziłam na kursy samoobrony i jestem zadowolona. Dowiedziałam się dużo rzeczy. Mam większą pewność siebie, bo wiemy, że w razie, czego będę potrafiła się obronić. To ma dla mnie znaczenie.

CHatka-eKo

Posty: 7

 
Jest wiele kursów samoobrony, ale osobiście wybrałam ten indywidualny. Godzina z instruktorem to naprawdę bardzo dużo. Wtedy skupiony jest tylko na nas. Daje to same pozytywne efekty, dlatego warto z takiej oferty skorzystać. Trzeba dbać o swoje bezpieczeństwo. Czasy są trudne, a ma być przecież jeszcze gorzej.

sthEn

Posty: 8

 
Jeśli instruktor faktycznie się na tym zna to ma stosowne certyfikaty. To nie jest prosto łączyć te wszystkie techniki. Trzeba się na tym niesłychanie dobrze znać. Wówczas my kobiety możemy na tym tylko zyskać. Na tym nam zależy. Jeśli już się płaci to niech będą z tego efekty.

090913123

Posty: 2

 
Korzystałam z indywidualnych zajęć z induktorem samoobrony i jestem zadowolona. Naprawdę nauczyłam się wiele. Może i trzeba było zapłacić więcej, ale szybciej można wszystkiego się dowiedzieć. Dla mnie miało to bardzo duże znaczenie i polecam takie rozwiązanie.

Dyduszek

Posty: 15

 
Jest dużo kursów samoobrony, natomiast osobiście wybrałam ten indywidualny. Godzina z instruktorem to naprawdę niesłychanie wiele. Wówczas skupiony jest tylko na nas. Daje to same pozytywne efekty, zatem pożądane byłoby z takiej oferty sięgnąć. Trzeba dbać o własne bezpieczeństwo. Czasy są uciążliwe, a ma być przecież jeszcze gorzej.

@_24lampy

Posty: 4