torty weselne ??

torty weselne ??

Dzień dobry. Ile pieniędzy powinienem przygotować, gdy chcę wynająć zespół na wesele? Czekam na wskazówki :-)

dertus45

Posty: 5

 
Namiary na firmę, w której zamówiłem dekoracje na wesele znalazłem w tym miejscu: https://www.gdziewesele.pl/oprawa. Uważam, że również Wy powinniście znaleźć dekoracje, które sprostają Waszym oczekiwaniom. Również nie należę do mało wymagających klientów.

TomekK

Posty: 13

 
W naszym wypadku zespół na wesele kosztował 3500 złotych. Mam świadomość, że są zarówno tańsze, jak i zdecydowanie droższe zespoły. Wiele zależy od ich renomy.

Grabow12

Posty: 9

 
W praktycznie każdym mieście działa co najmniej jedna cukiernia, która tworzy torty weselne. Wiadomo, że ich ceny będą uzależnione przede wszystkim od rozmiarów tortu, a więc ilości zaproszonych gości.

codePerformance

Posty: 24

 
Musicie zarezerwować co najmniej kilkaset złotych, jeśli przedmiot Waszego zainteresowania stanowi wynajem auta do ślubu. Wiadomo, że ostateczny koszt jest uzależniony przede wszystkim od modelu samochodu. Niektóre potrafią być kilkukrotnie droższe.

yetisize

Posty: 7

 
Musicie zarezerwować co najmniej kilkaset pln, jeżeli przedmiot Waszego zainteresowania stanowi wynajem auta do wesela. Wiadomo, że ostateczny koszt jest uzależniony przede wszystkim od modelu pojazdu. Poniektóre potrafią być kilkukrotnie droższe.

qwed

Posty: 12