masaz tarnowskie góry, gdzie szukać ?

masaz tarnowskie góry, gdzie szukać ?

Nie wiem czy ten masaz tarnowskie góry tak dobrze działa na ludzi czy tylko tak o tym piszą i mówią? Ktoś stosuje masaż stóp? Podzielcie się swoimi doświadczeniami.

Mier56

Posty: 3

 
Wybrałam masaz tarnowskie góry i powiem, iż naprawdę to działa. Nie jestem tak zdenerwowana jak dawniej, co pozytywnie wpływa na moje stosunki z całą rodziną.

CHatka-eKo

Posty: 5

 
Polecam masaz tarnowskie góry, bowiem to rzeczywiście bardzo dobrze działa. Mnie pomogło na sporo dolegliwości, zatem innym na pewno też będzie w stanie pomóc.

anex

Posty: 5

 
Nerwy mnie zjadały i żadna terapia nie pomogła, ale okazało się, że masaz stop slask działa bardzo dobrze. Raczej sceptycznie do tego podchodziłem jak do innych metod, ale już pierwsza wizyta w gabinecie dała mi nadzieje, że może być tylko coraz lepiej. Jestem zadowolony z takiego masażu stóp.

azbe

Posty: 8

 
Przechodzę menopauzę i masaz stop slask mi bardzo pomógł. Nie wiedziałam nawet, że to tak dobrze działa. Objawy są łagodniejsze niż wcześniej i jestem naprawdę bardzo zadowolona. W stopach jest całe unerwienie i fizjoterapeuta wie jak się tym wszystkim zająć żeby były z tego rezultaty i odczucia.

Alekk4

Posty: 25

 
U mnie masaz tarnowskie góry mógł na migrenę i bóle stawów, natomiast korzystam z oferty tego gabinetu http://www.grafzdrowie.pl, zatem jestem niezwykle zadowolony. To fachowe podeście podparte długoletnim doświadczeniem i właśnie o to mnie chodziło.

Kitas

Posty: 6

 
Byłem kilka raz i mnie masaz tarnowskie góry naprawdę pomógł. Miałem problemy z nerwami, bo mam stresującą pracę, ale fizjoterapeuta wiedział, co ma robić i naprawdę zrobił to po mistrzowsku. Polecam wszystkim osobom takie masaże, bo dają wiele radości. Przyjemniej raz w miesiącu jestem na takim masażu.

syrena88

Posty: 12