panele podłogowe, poszukuję

panele podłogowe, poszukuję

Mam już położone panele, ale chcę je jakoś wykończyć. Które listwy przypodłogowe powinienem wybrać, żeby całość prezentowała się elegancko i schludnie?

Fanatyk

Posty: 1

 
Nie przesadzajmy ;) Nie taki diabeł straszny, jak go malują. Białe panele wymagają wiecej pracy na co dzień, niemniej jednak z drugiej strony są unikatowe. Mało kto ma takie w domu, więc będą jakąś odmianą.

xtigerx

Posty: 6

 
Jeżeli boisz się jasnych podłóg, w szczególności białych paneli, sprawdź ofertę paneli podłogowych w lokalnym markecie budowlanym. Z pewnością ktoś uprzejmy pomoże wybrać właściwy materiał, który Cię zadowoli. Fajnie to wygląda, jeżeli masz je ułożone na powierzchni całego lokalu.

alek44

Posty: 3

 
Mam duże doświadczenie w wykonywaniu podłóg (w ten sposób sobie dorabiam w weekendy). Bardzo się cieszę, jeżeli klient jest zdecydowany na panele Quick Step i sam je polecam. Wiem, że są bardzo wytrzymałe, a przy okazji proste w montażu, dzięki dobremu wykonaniu.

Jasio234

Posty: 3

 
Tak, znam świetnie wady deski barlineckiej. Odkąd położyłem własnym sumptem panele podłogowe w mieszkaniu, to nie mam zamiaru decydować się na różne materiały. Ich „sztuczność” to bujda, może porządne wrażenie traci na sile przy bliskim kontakcie, niemniej jednak to raczej szczegół.

Grabow12

Posty: 3

 
Nie przesadzajmy ;) Nie taki diabeł straszny, jak go malują. Białe panele wymagają więcej pracy na co dzień, ale z drugiej strony są unikatowe. Mało kto ma takie w domu, więc będą jakąś odmianą.

pawel253

Posty: 3

 
Tak, znam doskonale wady deski barlineckiej. Odkąd położyłem własnym sumptem panele podłogowe w mieszkaniu, to nie mam zamiaru decydować się na inne materiały. Ich „sztuczność” to bujda, może dobre wrażenie traci na sile przy bliskim kontakcie, ale to raczej szczegół.

Hihotek

Posty: 15

 
O panelach Quick Step poczytasz więcej na stronie: http://panelepodlogowe.info.pl. Rzetelne, sprawdzone informacje o wszelkiego rodzaju materiałach na podłogi.

QwerTery

Posty: 3

 
Jeszcze się zastanawiasz :) Można je nawet montować na ścianie w łazience, pod warunkiem, iż są wykonane z winylu. Panele podłogowe to idealna sprawa!

edyta123

Posty: 13

 
Mam gigantyczne doświadczenie w wykonywaniu podłóg (w ten sposób sobie dorabiam w weekendy). Bardzo się raduję, jeżeli klient jest zdecydowany na panele Quick Step i sam je polecam. Wiem, że są bardzo wytrzymałe, a przy okazji proste w montażu, dzięki dobremu wykonaniu.

pawel253

Posty: 2