trawy ozdobne, znacie producenta ?

trawy ozdobne, znacie producenta ?

Chce koło domu trawę ozdobną, ale nie wiem czy to wymaga jakiejś szczególnej pielęgnacji? Sialiście już takie nasiona?

Czechu22

Posty: 1

 
U mnie producent roślin zaoferował niezwykle niskie ceny. W ten sposób wiem, iż nie przepłaciłem. Stosownie mnie to niezwyklej zależało na wysokiej klasie roślin i to wszystko otrzymałem.

Grabow12

Posty: 4

 
Ogród to nie dla mnie. Jestem z tych, co wolę beton niż trawnik. Nie mam jakoś weny twórczej do dbania o ogrody czy trawniki. Wiem, że moi znajomi mają i to gigantyczne ogrody, lecz spędzają tam niesłychanie sporo czasu. Cenie swój czas i wolę go wykorzystać w innych sposób.

67Oli

Posty: 16

 
Jeżeli ktoś szuka trawy ozdobne to na https://byliny-swierk.pl/home,9,trawy.html są dostępne. To szkółka, z którą współpracujemy od niezwykle dawna. Zawsze maja rośliny najwyższej klasy, które spełniają nasze oczekiwania. Nasi klienci też są potem zadowoleni.

CHatka-eKo

Posty: 5

 
Ogród to nie dla mnie. Jestem z tych, co wolę beton niż trawnik. Nie mam jakoś weny twórczej do dbania o ogrody czy trawniki. Wiem, że moi znajomi mają i to duże ogrody, ale spędzają tam bardzo dużo czasu. Cenie swój czas i wolę go wykorzystać w innych sposób.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Wybór bylin jest bardzo duży. Projektujemy ogrody i wybieramy te, które mają pięć jak i te, które maja dziesięć centymetrów. Jeśli wie się jak to skomponować to wygląda to super.

okrzemek

Posty: 17