program prowadzący książkę przychodów i rozchodów, jaki ??

program prowadzący książkę przychodów i rozchodów, jaki ??

Potrzebuję taniego programu księgowego dla średnich firm. Otworzyłem niedawno firmę, a nie znam się kompletnie na księgowości. Słyszałem o tego typu programach, ale nie wiem jaki wybrać. Polecicie coś?

mack

Posty: 4

 
Korzystałam z tego programu KPIR i jest naprawdę dobry. Zaletą jest możliwość obsługi kilku firm.

Krzychoo

Posty: 6

 
Teraz sprawdziłam i faktycznie dużo takie strony zawierają informacji. Programów księgowych dla małych firm jest niezmiernie dużo. Jeśli ktoś się na tym nie zna to rzeczywiście ma znaczny kłopot z wyborem tej odpowiedniej.

Krzysio

Posty: 4

 
Witam, ja mogę polecić www.ksiega-podatkowa.pl/dla-firm/ksiazka-przychodow-rozchodow. Program prowadzący książkę przychodów i rozchodów co prawda jest płatny, ale koszt jest nieduży. Jest też szansa przetestowania go za darmo, aż przez 60 dni. Poza tym jest łatwy w obsłudze i można go dopasować do swoich potrzeb.

Lupusx

Posty: 7

 
Niezwykle mnóstwo się tu informacji dowiedziałam. Zastanawiałam się właśnie nad prowadzeniem książki przychodów i rozchodów. Chyba skusze się na ten program, który tak niesłychanie polecacie.

looque23

Posty: 28

 
Programy KPIR mają swoje strony internetowe, na których można odnaleźć sporo informacji odnośnie programu i przeróżnych jego funkcji. Zawsze przed wykupieniem jakiegoś pakietu winno się zwracać spostrzeżenie na takie rzeczy.

Marioleczka

Posty: 20