pełna księgowość tarnowskie góry, szukam

pełna księgowość tarnowskie góry, szukam

Potrzebna mi oferta biura rachunkowego z Tarnowskich Gór, które zajmuje się mniejszymi i większymi firmami. To mają być osoby, które dysponują wiedzę i doświadczeniem. Zależy mi tylko na fachowych usługach.

dzaman

Posty: 1

 
W małej firmie księgowość można prowadzić samodzielnie, ale jeśli to duża firma to lepiej się za to nie brać, bo tylko można sobie i innym zaszkodzić. Kary są nieuniknione i niestety mogą być bardzo wysokie.

ciopix

Posty: 12

 
Polecam biuro rachunkowe w Tarnowskich Górach, które ma tutaj ofertę http://www.grafksiegowosc.pl. prowadzili mi księgi handlowe i naprawdę są w tym dobrzy.

NanoPIK

Posty: 7

 
W małej firmie księgowość można prowadzić we własnym zakresie, ale jeżeli to duża firma to lepiej się za to nie brać, bo tylko można sobie i innym zaszkodzić. Kary są nieuniknione i niestety mogą być niezmiernie wysokie.

labuh

Posty: 3

 
My mamy na stałe zatrudnioną księgową i chyba radzi sobie dobrze skoro przez tak długi czas z nami współpracuje. O biurach rachunkowych niestety niewiele wiem.

Narcyzzz

Posty: 24

 
Księgowość to trudne zadanie, dlatego jeśli nie chce się mieć wysokich kar po kontroli z ZUS czy US to lepiej oddać to zadanie komuś z dużym doświadczeniem. Kombinacje źle się tutaj kończą i później niestety trzeba będzie za to wszystko słono zapłacić.

serduchosz

Posty: 17