postępowanie egzekucyjne kraków, polecicie kogoś ?

postępowanie egzekucyjne kraków, polecicie kogoś ?

Hejka. Współpracowaliście kiedykolwiek z kancelarią adwokacką anna sroka? Jak wrażenia?

juron

Posty: 3

 
Z własnego doświadczenia mogę dodać, że moim oczekiwaniom sprostała kancelaria adwokacka anna sroka, którą zarekomendował mi wujek. Miałbym zdecydowanie trudniejszy orzech do zgryzienia, ponieważ w Krakowie działa, a zarazem rywalizuje ze sobą pokaźna ilość kancelarii adwokackich...

dof77

Posty: 17

 
Mam świadomość, że duża konkurencja panuje pomiędzy poszczególnymi kancelariami adwokackimi kraków. Niedawno musiałem podjąć współpracę z jedną z nich. Nie było prosto.

olgierd33

Posty: 11

 
Trudno powiedzieć, jakiego konkretnie wynagrodzenia oczekiwał będzie solidny adwokat kraków. Dużo zależy od tego, jak sporo godzin poświęci na rozwiązanie Waszej sprawy.

Black_Riot

Posty: 9

 
Jestem pewien, iż adwokat anna sroka wykaże się sporą elastycznością podczas współpracy z Wami. Polecam jej usługi. Szczegóły odnajdziecie tutaj: http://www.annasrokaadwokat.pl.

spioszek

Posty: 25

 
Cieszę się, iż moja kancelaria adwokacka kraków umożliwiła mi kompleksową obsługę. Jednocześnie nie ponoszę w związku z nią ponadprzeciętnie wysokich kosztów co miesiąc. To niekwestionowany atut tej kancelarii.

zoferek

Posty: 8

 
Wybierając adwokata zwróćcie uwagę na fakt, aby jego specjalnością było przykładowo prawo rodzinne kraków. Nie da się ukryć, iż adwokat nie musi znać się na absolutnie każdej dziedzinie prawa, ponieważ to praktycznie niemożliwe. Lepiej, aby skupił się na jednej gałęzi prawa.

Agulinek

Posty: 10