ochrona dóbr osobistych poznań, kogo znacie ?

ochrona dóbr osobistych poznań, kogo znacie ?

Mam dylemat co do kancelarii adwokackiej w Poznaniu. Jest sporo ofert i nie bardzo wiem, czym się kierować, a terminy gonią, bo to dość skomplikowana sprawa spadkowa.

Max_fotooo

Posty: 8

 
Dokładnie. Za mnóstwo można stracić. Ja też korzystałam z pomocy kancelarii adwokackiej w Poznaniu i powiem, iż tanio nie było, niemniej jednak udało się zakończyć sprawę po mojej myśli i wyegzekwować dobre alimenty na dzieci.

joziaaaaq23

Posty: 13

 
Ja też miałam skomplikowaną sprawę o podział majątku, niemniej jednak udało się z pomocą adwokata, który specjalizuje się w prawie cywilnym w Poznaniu. Gdyby nie ta pomoc, pewnie teraz nie byłabym w tym miejscu, w którym się znajduję :)

Agulinek

Posty: 10

 
Jeśli zdecydujesz się na dobrą kancelarię adwokacką w Poznaniu i nie będziesz patrzeć na cenę, to na bank ci pomogą. Kiedyś sama byłam w podobnej sytuacji, ale siostra namówiła mnie do profesjonalnego działania i dobrze, że jej posłuchałam. Koszty już w niedługim czasie zwróciły się w postaci wyższych alimentów na dzieci.

Morchepl

Posty: 17

 
Dziękuję. Może zerknę także na inne polecenia na forum. Chodzi mi o konkretną kancelarię adwokacką w Poznaniu, która rzetelnie podejdzie do sprawy, a co ważne, będzie skuteczna i pomoże mi w tych dla mnie bardzo ciężkich chwilach.

Mnicho56

Posty: 20

 
To sprawdź sobie te usługi http://www.adwokaci-ks.pl. Kancelaria specjalizuje się w szeroko pojętym prawie cywilnym. Jeśli chodzi o Poznań, to ma niezwykle porządne opinie. Mam nadzieję, iż pomogę :) Wiem, co znaczy przechodzić takie sprawy. Człowiek w ogóle nie może spać i nawet leki uspokajające nie pomagają :(

labuh 

Posty: 9

 
Mnie najbardziej przerażają koszty, gdyż z tego, co się orientowałem sprawy z zakresu ochrony dóbr osobistych do najtańszych nie należą, a po drugie w Poznaniu nie znam żadnej kancelarii, więc ogólnie mam dylemat. Jak coś, możecie napisać do kogo wy udaliście się w swojej sprawie.

Krzychoo

Posty: 7