postępowanie egzekucyjne kraków ??

postępowanie egzekucyjne kraków ??

Mam cel skorzystać z usług prawniczych adwokata Anny Sroki. Jeżeli korzystaliście i macie jakieś opinie, z góry dziękuję za pomoc. Wiadomo, iż lepiej z góry wiedzieć coś na temat kancelarii.

Klakierek56

Posty: 3

 
Co do prawa cywilnego w Krakowie jest kilka kancelarii godnych uwagi. Uważam, że najlepiej skontaktować się i dopytać o cenę w danej sprawie. Tak to ciężko cokolwiek powiedzieć. Z pewnością znajdziesz zaufanego adwokata.

Thaniell

Posty: 10

 
Prawo cywilne to szeroki zakres usług. Jeśli chodzi o Kraków, to rzeczywiście dużo jest kancelarii, ale najlepiej przedstawić sprawę lub szukać takiego adwokata, który się specjalizuje w danych sprawach. Na pewno trzeba trochę czasu poświęcić, jeśli chodzi o poszukiwania.

345_14

Posty: 13

 
Kapitalna pomoc i chyba na lepszą nie mogłem trafić. Długo szukałem, zanim zdecydowałem się rozpocząć współpracę właśnie z kancelarią adwokacką Anny Sroki. Udało mi się zakończyć nieciekawy proces spadkowy na moją korzyść, a więc polecam www.annasrokaadwokat.pl

Marioleczka

Posty: 10

 
A jak sprawa dotyczy już postępowania egzekucyjnego, to kogo z Krakowa polecacie. Muszę zmienić kancelarię, bo tamta za niezwykle się grzebie.

ewu1u01

Posty: 15

 
Mnie niezwyklej konieczna kancelaria, jaka specjalizuje się w prawie rodzinnym w Krakowie. Czeka mnie żmudne dochodzenie swoich praw, więc jeśli wiecie, czym kierować się przy doborze, to czekam.

kuBawodzu

Posty: 9