Program jpk, coś sprawdzonego ?

Program jpk, coś sprawdzonego ?

Hejka. Istnieje jakiś, najlepiej nieomylny, a zarazem prosty w obsłudze program księgowy online? Od dłuższego czasu szukam takiego oprogramowania, ale póki co bezskutecznie.

Tomcio

Posty: 4

 
Niezwykle odpowiada mi wystawianie faktur online, czego gwarancją jest używanie tego programu: www.fakturyplus.pl. Sami przekonalibyście się do jego szanse, bowiem od teraz mogę wystawiać faktury “w terenie”.

Narcyzzz

Posty: 24

 
Wykupiłem dostęp do programu księgowego online i nie żałuję. Mam pod ręką wszystkie niezbędne dokumenty niezależnie od miejsca, w którym się aktualnie znajduję. To program, który dał mi poczucie zdecydowanie wyższej elastyczności, a zarazem mobilności.

zpox

Posty: 15

 
Mój program księgowy zaczął okazywać się niewystarczający, więc rozglądam się za godną alternatywą. Póki co zainstalowałem kilka programów w formie demo i testuję. Dam znać o efektach poszukiwań.

himurashinta

Posty: 9

 
Rekomenduję wszystkim przedsiębiorcom księgowość online, której zalety poznaję praktycznie każdego dnia. Teraz fakturę jestem w stanie wystawić będąc praktycznie wszędzie.

celos00

Posty: 23

 
Wydaje mi się, że nawet mała firma powinna posiadać program do faktur, ponieważ zdecydowanie ułatwia on codzienne funkcjonowanie i wszelkie rozliczenia. To, co muszę przygotować dla mojej księgowej z programem zajmuje mi zaledwie kilka minut.

Kitas

Posty: 7

 
Nie mam żadnej najlepszej propozycji, jeśli chodzi o program do księgowości. W mojej opinii program powinien zostać dobrany na podstawie indywidualnych oczekiwań, a także specyfiki działalności, którą prowadzi konkretny przedsiębiorca. To podstawowa sprawa.

BigM92

Posty: 18