Rozliczenia Podatkowe dla samozatrudnionych w Anglii

Rozliczenia Podatkowe dla samozatrudnionych w Anglii

Hello. Szukam biura księgowego w Londynie, najlepiej z polskojęzyczną obsługą. Prowadzę firmę w UK od jakiegoś czasu i chciałbym parę rzeczy usprawnić, zwłaszcza chodzi mi o rozliczenia ze skarbówką, bo ostatnio mam z nimi trochę problemów.

namok 

Posty: 2

 
Współpracuję od jakiegoś czasu z biurem Farrow ze strony http://financialrepublic.co.uk. Bardzo dobre jasne warunki cenowe, samą spółkę ltd rejestrowałem online, szybko poszło, wszystko zostało poprawnie założone, nie musiałem potem jeździć po urzędach i wyjaśniać, tłumaczyć itp.

Nikuś23

Posty: 6

 
Często mijam w Londynie polskie biura rachunkowe można ich trochę znaleźć ale z żadnym konkretnym nie mam jakiś doświadczeń itp. jeszcze mi taka pomoc rachunkowa nie była tutaj potrzebna

Piotr_21

Posty: 6

 
Chcemy zmienić biuro rachunkowe w najbliższym czasie więc zaczęliśmy się rozglądać za kimś godnym uwagi w Londynie. Wybór jest niby spory ale jak przychodzi co do czego, pierwszy kontakt, wypytanie o warunki to z obsługą różnie bywa..

TomekK

Posty: 13

 
Rejestracja firmy w Anglii zajmuje mało czasu ale potem już samo prowadzenie działalności jest bardzo czasochłonne, w każdym razie w mojej branży (budowlanka) konkurencja jest spora trzeba umieć się tutaj na Wyspach odnaleźć żeby nie zginąć.

codePerformance

Posty: 10

 
Nad rejestracją Ltd myślę już dość długo ale ciągle brakuje mi chyba jakiegoś impulsu żeby w koncu pójść w tym kierunku. Jest trochę obaw, jak to zawsze przed podjęciem ważnej decyzji w życiu.

lary0071

Posty: 11

 
Różne ludzie mówią, jedni sobie chwalą przejście na swoją działalność w Anglii inni mają problemy. Na pewno trzeba mieć dobry biznesplan i przemyśleć temat zamiast decydować się na rejestrację firmy tak ad hoc z dnia na dzień bez zastanowienia.

12erBis

Posty: 7

 
Akurat z uslug księgowego to jeszcze w Londynie nie korzystałem ale byłem u prawnika na przykład jakiś czas temu. Polskich kancelarii prawnych w mieście można trochę znaleźć z tym nie ma problemu .

23-Obert

Posty: 9

 
Swoją pierwszą firmę w Anglii zakładałem już dawno temu, oczywiście biznes nie wypalił, przy drugim podejściu już bardziej przemyślałem sprawę, stworzyłem porządny biznesplan i wszystko mi hula po dziś dzień. Polecam rejestrację firmy w UK, najlepsze wyjście żeby naprawdę zacząć zarabiać.

zakk87

Posty: 24