pit 2019, jaki program ?

pit 2019, jaki program ?

Dzień dobry. Wiecie na jakiej stronie znajdę darmowy program pit 2019? Zależy mi na prosty i naprawdę darmowym programie. Ktoś korzystał z jakiejś stronki?

Bezi22

Posty: 3

 
Super jest ten program pit 2019. Od teraz nie będę musiał stać w kolejkach w skarbówce by złożyć deklarację. Wchodzę na stronkę i w kilka minut wysyłam e-deklaracje.

labuh

Posty: 5

 
Jasne, iż można po to te programy są. Niezależnie, czy pracowałaś w jednej firmie, czy w paru. Można wpisać kilka kwot, a program prawidłowo zrobi rozliczenie podatkowe za 2019 rok.

jajosz12

Posty: 20

 
Koleżanka poleciła mi darmowy program pit 2019. www.pit-format.pl na tej stronie internetowej możecie zobaczyć jak wysłać prawidłowo e-deklaracje.

Dosti

Posty: 6

 
Rozliczyć pit z jednej firmy nie jest problem. Ciężko jest kiedy pracowało się w kilku różnych firmach, na różnych umowach. Za rok 2019 będę właśnie rozliczać się z różnych takich umów ciekawe jak mi pójdzie. Mam nadzieje, że nie będzie większego problemu.

Max Pejnn

Posty: 3

 
Myślicie, iż program pit 2019 nie udostępnia nikomu naszych danych? Trochę boję się używać takich rzeczy. W internecie prędko mogą wypłynąć gdzieś nasze dane.

Klara323

Posty: 4