Beskid Żywiecki, znacie ?

Beskid Żywiecki, znacie ?

Beskidy to piękne miejsce, natomiast szukam jakiegoś innego miasta na wyjazd niż Żywiec. Czy wiecie, gdzie pożądane byłoby się zatrzymać, żeby wszędzie było w miarę blisko? Pozdrawiam.

Orange444

Posty: 1

 
Potwierdzam zdanie koleżanki :) Byłam w Istebnej już kilkukrotnie, za każdym razem znajdując tam spokojne miejsce do wypoczynku. Jeździmy tam razem z mężem, jak i całą rodziną. Kiedy zabieramy ze sobą dziećmi, nigdy się tam nie nudzą. Zawsze dzieje się coś ciekawego.

Lupusx

Posty: 4

 
Szczyrk to świetne miejsce na wyjazd. Z pewnością trafisz na wspaniały hotel, gdzie spędzisz cały urlop we wspaniałej atmosferze. Zachęcam do poznawania gór. Więcej informacji znajdziesz w witrynie https://kochambeskidy.pl. Koniecznie sprawdź, co się tam dzieje w najbliższym czasie.

Pyuhyo

Posty: 2

 
Sprawdź koniecznie Szczyrk. Jeśli interesujesz się jazdą na nartach, to jest tam mnóstwo wyśmienitych tras zjazdowych z nowoczesnymi wyciągami. Na dodatek można tam doskonale zjeść. Miejsce ma same zalety :)

Klarka34

Posty: 2

 
Jeśli wybierasz się w Beskidy, to koniecznie sprawdź zakwaterowanie w Istebnej. Są tam atrakcyjne cenowo pensjonaty, jakie proponują doskonałą jakość wypoczynku. W okolicy z pewnością zjesz jakiś lokalny przysmak, pełno tam kameralnych knajp z przyjemną atmosferą. Można się też napić dobrego alkoholu ;)

Ycomojo

Posty: 3

 
Sprawdź koniecznie Szczyrk. Jeżeli interesujesz się jazdą na nartach, to jest tam wiele świetnych tras zjazdowych z nowoczesnymi wyciągami. Na dodatek można tam świetnie zjeść. Miejsce ma same zalety :)

Krzyś3232

Posty: 3

 
Koniecznie wejdź na Rysiankę, rozpościera się z tamtego miejsca wspaniały widok na okolicę :) Górka nie jest wysoka, więc każdy winien dać sobie z nią radę.

Ppako72

Posty: 29

 
Bywam tam bardzo często, bo mieszkam niedaleko, więc robimy sobie takie weekendowe wypady. Najczęściej zatrzymujemy się w Istebnej, bo tam zawsze znajdujemy tani i przyjemny nocleg.

MaszMnie23

Posty: 11