tania apteka w Gliwicach

tania apteka w Gliwicach

Witajcie poszukuje taniej apteki w Gliwicach, jaką polecacie?

klapsik88

Posty: 11

 
Ja to się ostatnio mile zaskoczyłam w aptece. Zaszłam po czosnek w kapsułkach na odporność. Normalnie coś takiego kosztuje ponad dychę, a ja zapłaciłam niecałe 7 złotych. Ale to nie było w Gliwicach tylko w KK.

Darth9

Posty: 23

 
Jeżeli chodzi akurat o apteki w Gliwicach, to ja polecam szczerze Apteki Zdrowit - jest ich w naszym mieście 7 teraz. Po prostu wszystko jest bardzo profesjonalne, ciężko się doczepić nawet do cen.

Kinerwir

Posty: 18

 
U mnie to aż tak najgorzej nie jest jeśli chodzi o leki. W zasadzie to powiem, że w aptece jestem średnio raz na kwartał, więc naprawdę rzadko. Także dużej uwagi do cen to nie przywiązuję, idę tam gdzie akurat mam po drodze.

Takumi

Posty: 16

 
Ja to się już dawno przerzuciłam z tabletek na zioła. O wiele lepsze rozwiązanie, bliżej natury, lepiej przyswajane przez organizm, tańsze i skuteczniejsze. Już praktycznie tabletek nie stosuję, wszystko można wyleczyć odpowiednim naparem. Polecam.

serduchosz

Posty: 17

 
Mi to się zdarza kupować różnie. Czasami wygodniej jest mi podejść do apteki koło palmiarni, innym razem kupuję bliżej Forum, w zależności gdzie mam bliżej tak naprawdę. Tym się kieruję a niekoniecznie cenami.

bartek33

Posty: 14