zwiekszenie libido

zwiekszenie libido

Co zrobić, jak mężczyzna ma niskie libido? Robiłem podstawowe badania, nic złego nie wyszło, więc problem może być innej natury. Robię wstępne rozpoznanie w grupie, a później się zobaczy.

pawel253

Posty: 3

 
U mnie spadek libido wystąpił przez chorobę. Później ćwiczyłem, dieta, ale słabo pomagało. Dopiero po dr Penigreat i po zmianie stylu życia wszystko wróciło do normy. Na pewno po tym zauważysz wzrost członka, bo ukrwienie jest maksymalne. To od razu czuć przy stosunku. Nie trzeba mi dużo, żeby się podniecić, a wcześniej bywało naprawdę różnie. Jak nie chcesz chemii, tylko czegoś naturalnego spróbować to jak najbardziej polecam. Nie tylko ode mnie usłyszysz pozytywne rzeczy o tych tabletkach. Wielu mężczyzn chwali.

saradonin

Posty: 27

 
Mam 43 lata, od 3 lat problemy z potencją. Z suplementacji nigdy nie korzystałem, ale się przekonałem, bo po prostu lepiej się czuję, nie tylko w łóżku. Suplementy na potencję ogólnie dobrze pobudzają energetycznie. Jakiś cały dzień jestem pozytywnie nastawiony do życia.

Morchepl

Posty: 14

 
Pracuj nad ukrwieniem członka przede wszystkim. Jeżeli chodzi o rynek suplementów na powiększenie penisa to koniecznie znajdź coś, co zawiera możliwie najwięcej składników aktywnych o potwierdzonej skuteczności. Żeń szeń to tylko jeden z najważniejszych przykładów. Można naprawdę poprawić libido i to długoterminowo. No i jednak wskazana jest zmiana stylu życia, czyli rezygnacja z używek, szczególnie alkoholu, bo źle działa na ciśnienie. To oczywiście w skrócie :)

Klarka45

Posty: 10

 
Na punkcie sprawności seksualnej jest najwięcej kompleksów, a trzeba przyznać, że wymagania kobiet w ostatnich latach poszybowały bardzo, a to bardzo mocno. Nie wiem, jak przeciętny mężczyzna sobie teraz radzi bez wsparcia.

neoneo00

Posty: 17

 
Warto poczytać historię ludzi, którzy faktycznie pokonali problem niskiego libido, czy powiększyli penisa. Dość ciekawy temat, szczególnie z perspektywy mężczyzny. Widziałem, że gdzieś robią ćwiczenia z ciężarkami, typowo rozciągające, ale ciekawe, ile w tym prawdy? :D

21gregorek

Posty: 8

 
Średnia europejska, jeżeli chodzi o wielkość penisa jest całkiem niezła. W Polsce to mniej więcej 13 – 15 cm. Wynika tak z różnych opracowań.

xxx_bob

Posty: 9

 
Żadna kobieta oficjalnie nie powie, że mały penis przekreśla z góry faceta, ale niestety w rzeczywistości wychodzi kawa na ławę. Im większy, tym lepiej ogólnie, on i starania o powiększenie są jak najbardziej słuszne.

yarofe

Posty: 23

 
Jak masz zaburzone poczucie własnej wartości przez małego penisa to psychoterapia wskazana. Do tego kuracje naturalne, aby uzyskać ukrwienie maksymalnie członka. Wtedy od razu się powiększy. Trzeba tylko brać suplementy dość długo, aby efekt się utrzymał już na stałe.

Pamooko

Posty: 11

 
Przed pierwszym razem według mnie warto coś wciąć na pobudzenie, bo po pierwsze poczujesz się pewniej. Nie stracisz pewności siebie, a i z dziewczyną na pewno później relacje się poprawią. Oczywiście pamiętaj, żeby przetestować na małej dawce, nawet suplement, bo niektóre naprawdę mocne.

matek562

Posty: 4