Tania apteka w częstochowie

Tania apteka w częstochowie

Witajcie poszukuje taniej apteki w Częstochowie, jaką polecacie?

Sewerynus

Posty: 13

 
Pootwierali dużo nowych aptek w Częstochowie, ale jak dla mnie to cenowo wszędzie jest tak samo. Chyba, że akurat jakiś konkretny lek jest przeceniony, to wtedy faktycznie można odczuć różnicę w cenie, ale to trzeba mieć fart, żeby akurat na takie promo trafić.

lunatyx

Posty: 16

 
Sama szukam jakiejś apteki z przystępnymi cenami, ale z myślą o mojej mamie, która regularnie musi być brać leki na Alzheimera. Póki co to na leczenie idzie bardzo dużo pieniędzy i nic nie wskazuje na to, że ceny miały pójść w dół.

ciopix

Posty: 9

 
Moje doświadczenia z aptekami są raczej małe. Ostatnio, jakoś miesiąc temu musiałem sobie kupić maść na bolące kolano to rzeczywiście musiałem jakąś aptekę znaleźć, ale to poszedłem do najbliższej po prostu. Nie wiem czy przepłaciłem, pewnie tak, ale zależało mi na czasie.

icee

Posty: 25

 
Apteka Zdrowit - zainteresuj się tą marką, bo jest naprawdę w porządku. Jeżeli chodzi o Częstochowę, to się znajduje na ulicy Inwalidów Wojennych 3 - według mnie będziesz bardzo zadowolony, bo jednak ceny leków są tam całkiem niskie.

Matusiński

Posty: 17

 
Mama wspominała coś niedawno o dobrej aptece koło PKP, ale nic więcej nie wiem. Ona akurat jest w miarę oblatana w temacie, bo już ma swoje lata i bez codziennej porcji pigułek to nie ma życia.

zoferek

Posty: 15

 
Z roku na rok to mam wrażenie, że aptek w Czewie jest coraz więcej. Mnożą się jak banki. Już można praktycznie całe ulice bankowe znaleźć w mieście, podobnie są takie centra skupiające apteki. Całe dzielnice aptek powstaną za jakiś czas, jeśli taki popyt będzie się utrzymywał.

HalskiPol

Posty: 10

 
Ech, trudna sprawa. Jeszcze mojej sytuacji, gdzie jestem wciąż młody i na nic poważnego nie choruję to raz na jakiś czas kupić leki to nie jest problem. Ale doskonale rozumiem ludzi, którzy muszą cały czas przyjmować lekarstwa, że te ceny są nie do przeżycia.

namok

Posty: 14

 
Parę razy zamawiałem leki internetowo i w sumie nie jest najgorzej jeśli idzie o ceny. Z tym, że trzeba doliczyć koszt wysyłki, więc żeby się to faktycznie opłacało to najlepiej pozbierać zamówienia od znajomych i zrobić większe zakupy, żeby tylko raz zapłacić za dostawę.

showmemore43

Posty: 22

 
Koło Polibudy wiem że była kiedyś dobra, tania apteka, ale dokładnego adresu nie kojarzę. Wiem, bo mój brat, który choruje na cukrzycę kiedyś o niej wspominał, ponoć można było zrobić większe zakupy i nie wyjść bez kasy na koncie.

xtigerx

Posty: 17