tania apteka w Lublincu

tania apteka w Lublincu

Witajcie poszukuje taniej apteki w Lublincu, jaką polecacie?

amrmas22

Posty: 10

 
W Lublińcu można od czasu do czasu na fajne promocje w aptekach trafić, ale trzeba mieć trochę fart. Bo przecież raczej nikt nie planuje choroby, akurat wtedy jak w aptekach robią rabaty ;-) Życzę zdrowia wszystkim!

Nwaah22

Posty: 20

 
Wybór leków to jest w dzisiejszych czasach bardzo duży. Ja pierwszy raz od kilku lat ostatnio się rozchorowałam, to jak weszłam do apteki i zaczęłam szukać czegoś na grypę to od samego wyboru mnie zaczęła głowa jeszcze bardziej boleć. Dobrze, że miła pani farmaceutka mi pomogła.

Abyss

Posty: 18

 
Rzadko jestem w Lublińcu, więc raczej specem nie będę od tutejszych aptek. Odkąd wyjechałem na studia, to w domu jestem gościem. Moi rodzice też póki co na szczęście nie chorują, więc pewnie oni też będą średnio zorientowani.

khazdul

Posty: 27

 
Żadna apteka mi nie przychodzi do głowy w tym momencie. Nie mam jakiejś swojej jednej ulubionej. Raczej jak już muszę jakieś leki kupić to wchodzę tam gdzie mam po drodze akurat. Zazwyczaj najbliżej gabinetu lekarza u którego akurat byłam.

wiesław11

Posty: 12

 
Z tego co ja wiem to jednymi z bardziej kosztownych jeśli chodzi o leczenie chorobami są te na podłożu psychicznym. Ponoć tutaj za leki trzeba naprawdę słono zapłacić. Także taka moja rada – dbajcie o swoje nerwy ;>

Gosienka54

Posty: 6

 
Najwięcej do powiedzenia na temat cen w aptekach to na pewno mają emeryci i renciści. Moja babcia ciągle narzeka na ceny, tak samo często jak na wysokość emerytury. Zresztą z tego co wiem to jej niedawno podwyższyli emeryturę...o 4 złote.

wisła1905

Posty: 10

 
W Zdrowicie kupuję specyfiki do aromaterapii. Wiele rzeczy mi ściągnęli na konkretne zamówienie. Według mnie ceny do zaakceptowania, obsługa merytoryczna i nie ma pośpiechu przy okienkach, co mnie zazwyczaj najbardziej wkurza w innych placówkach podobnego typu. W Lublińcu mój numer jeden.

xacax

Posty: 31

 
Z tego co wiem to na Karola Miarki mają w miarę ciekawe ceny w aptece, ale ja to tam rzadko jestem, więc trudno mi jakoś tak bardziej porównywać i się wypowiadać, ale sporo koleżanek o tym mówi.

Kitas

Posty: 15