tania apteka w Jaworznie

tania apteka w Jaworznie

Witajcie poszukuje taniej apteki w Jaworznie, jaką polecacie?

propek1

Posty: 9

 
Czasami aż strach patrzeć na to jak dużo ludzie leków kupują. Moja znajomą to regularnie widzę jak za apteki wraca z pełną siatką zakupów. Faszeruje się na potęgę, ale tak to jest jak się choruje przewlekle.

urszulka34

Posty: 16

 
Myślę, że na dzień dzisiejszy przede wszystkim apteka godna polecenia to Zdrowit - a znajduje się ona na ul. Adama Mickiewicza 11. Nie mogłem w innych aptekach znaleźć specyficznego leku, a tutaj bez problemu wszystko dostałem.

MShR

Posty: 27

 
Mnie to ceny nie przerażają, ale bardziej niekompetencja obsługi. Już się któryś raz natknęłam na farmaceutę, który nie potrafił mi na proste pytania odpowiedzieć co do składu leków..czego oni ich uczą w tych szkołach?!

Marioleczka

Posty: 10

 
Aptek jest coraz więcej, to na fakt. Szkoda tylko, że wraz z rozwojem tej branży ceny nie spadają. Mi to jeszcze niedawno panowie z ministerstwa zabrali dość dużą refundację na moje tabletki, także jestem na ten moment ugotowany.

Black_Riot

Posty: 12

 
Parę sensownych aptek w Jaworznie by się znalazło. Jeszcze dużo na pewno zależy od tego jakich konkretnie tabletek się szuka. W jednym sklepie można taniej znaleźć rzeczy na grypę, w innym dla diabetyków, jeszcze w innym dla sercowców.

yarofe

Posty: 23

 
Żeby takie naprawdę okazyjne zakupy zrobić, to ja muszę co najmniej kilka aptek odwiedzić. Robię taki objazd po mieście. W każdej mają coś tańszego. Fakt, że trochę czasu takie podróżowanie zabiera, ale można przyoszczędzić.

labuh

Posty: 8

 
Trudna sprawa z tymi aptekami. Moja mama sporo leków kupuje i jak z nią ostatnio rozmawiałam to się mocno żaliła na ceny w Jaworznie. Ponoć w innych miastach można taniej lekarstwa wykupić.

Miner-ooo

Posty: 19

 
Ja to zawsze jak idę do apteki wykupić leki to idę z ciężkim sercem. Także taka moja porada dla młodych – dbajcie o siebie, nie chorujcie. Bo można finansowo się naprawdę posypać.

ttaxi81

Posty: 32