Utrzymanie erekcji

Utrzymanie erekcji

Używacie czegoś doraźnie, jeżeli wam nie staje? Wiem, że trochę dziwne pytanie, ale jestem przed pierwszym razem, no i zastanawiam się, czy w ogóle podołam. Wydaje się wszystko w porządku, ale wolałbym mieć jakieś zabezpieczenie na wszelki wypadek.

Bhapo

Posty: 6

 
Też myślę, że żele są ok i partnerki jakoś inaczej na nie patrzą, niż na typowe tabletki na potencję. Jakby bardziej do zaakceptowania w życiu łóżkowym. Tak mi się wydaje patrząc po osobistych doświadczeniach.

andrew66

Posty: 8

 
Zawsze się wstydziłem takie rzeczy zamawiać w aptece. Całe szczęście, że jest anonimowy internet :D

Lesny

Posty: 25

 
Nigdy nie mówię dziewczynom, że coś na erekcję stosuję, bo później kłótnie, bo niby się nie podobają mi, a to nie do końca prawda. Żeby przywrócić zdrowie organizmu to musisz naprawdę dużo czasu spędzić, a żel działa od razu i to jest właśnie pomoc.

Zlomex

Posty: 6

 
Kompleks małego penisa jest naprawdę poważnym schorzeniem i można się z tego śmiać, ale nie warto lekceważyć, bo jednak strefa seksualna odbija się na całym życiu.

Kizami90

Posty: 17

 
Po tabletkach jednak trzeba te pół godziny poczekać, a po żelu dr Penigreat masz erekcję praktycznie po kilkudziesięciu sekundach. Jak dla mnie to jest ogromna przepaść jakościowa. Nie zastanawiasz się, czy zadziała, bo widzisz od razu efekt.

Shasio

Posty: 11

 
Jak masz naturalny skład to nie musisz się przesadnie przejmować. Pamiętaj, żeby najpierw zamówić sobie zestaw testowy na powiększanie penisa.

TomekK

Posty: 9

 
Nie znam faceta, który by nie miał pewnych problemów w życiu seksualnym. Takie czasy, trzeba kombinować z różnymi preparatami.

celos00

Posty: 23

 
Chyba tylko żel faktycznie powiększa penisa, bo dochodzi do dużego ukrwienia. Naturalnie takiej dużej erekcji nie da się uzyskać. Wiem, bo wiele podobnych specyfików również przetestowałem.

Jareczkoww

Posty: 20