Moja cera... Jaki lek ?

Moja cera... Jaki lek ?

Pytanie do osob, które mają pojęcie na temat bakterii helicobacter. Ja się tym interesuje od niedawna i stąd moje pytanie, czy to normalne, że się je ma? Zrobiłam ten test z apteki za 3 dychy i mam te bakterie niemniej jednak nie wiem czy za mnóstwo czy może tyle być, same pytania i wątpliwości :/

KLrystak

Posty: 21

 
Mam na Ciebie porządny artykuł http://www.merlin‐zdrowie.pl/?id=warto_wiedziec proszę poczytaj sobie a od razu odtworzysz oczy i będziesz wiedział co masz wykonać. Ja na tę stronę trafiłem ponad rok temu, bo to jeszcze jesień była i miałem brzydkie bóle w stawach. Postanowiłem spróbować i teraz jestem jak „nowy“. Trochę czasu minęło zanim stanąłem na nogi, jednakże bez tego to mogłem już praktycznie zamawiać wózek inwalidzki. Miałem nawet myśli samobójcze.. a teraz weselę się, że mogę chociażby iść na spacer na własnych nogach!

Klaudi

Posty: 26

 
Na pewno bardzo cierpisz jak musisz wyjść z domu :-( kurcze chciałabym jakoś pomóc lecz nie jestem w stanie, mój tata jest lekarzem, lecz stomatologiem no to za dużo nie pomoże w tej kwestii. Jak wróci do domku to ja się go spytam, lecz aktualnie to ja nie jestem w stanie nic Ci pomóc, ja jeszcze dobrze biologii w szkole nie miałam, bo dopiero coś o roślinach przerabiamy natomiast o ludziach to będzie później, lecz jak tata przyjdzie to ja się go od razu spytam, tak żebyśmy wiedziały obie troche więcej natomiast może coś pomogę, trzymaj się :-**

saradonin

Posty: 28

 
Jeżeli chodzi o drobnoustroje, bakterie i tego typu sprawy więc i wszystkie zakażenia, trądzik, grypa nieprzemijająca to ja gorąco polecam grupę leczniczą merlin. Rzeczywiście Kochana grupka osob, które pomogły mojej mamie wrócić do tego co kocha – czyli do uprawiania kwiatów w ogrodzie. Uprzednio mama nie mogła tak chodzić i się schylać za dużo zaś obecnie może wszystko. Mogłabym nawet powiedzieć, że to cud, lecz to lepiej sama sobie kochana poczytaj. http://www.merlin‐zdrowie.pl tutaj odszukasz pełną ofetę i mnóstwo, mnóstwo istotnych informacji.

Given

Posty: 20

 
Nie mam pojęcia co ci doradzić oprócz tego, żebyś się nie stresował i nie unikał lekarzy. Ja sam nigdy nie miałem dolegliwości ani nikt z mojej najbliższej rodziny również, więc no na szczęście, lecz za to w takim momencie jak obecnie, też nie jestem w stanie doradzić ci nic konkretnego. Wiem jednak, że domową medycyną może i to podleczysz, lecz się nie wyleczysz do końca. Z drugiej jednak strony, dzisiaj z niczego nie da się raczej wyleczyć do końca życia, choroby lubią wracać jak bumerang.. no lecz trzymaj się w zdrowiu ;)

Przyrodnik

Posty: 22

 
Ja się nie znam na takich tematach. Ostatnio mój wujek miał taki sam problem, wobec tego tu wszedłem, bo myślałem, że ktoś ci odpisał i będę mógł zgapić rozwiązanie, niemniej jednak widzę, że nie :P Ogólnie i ja wujkowi radzę i wszyscy inni z rodziny radzą, aby po prostu poszedł prywatnie do specjalisty, a nie po internecie kazał szukać co zrobić. Fachowcy aktualnie mają tyle szanse przetestowania naszego zdrowia, mają tyle rodzajów badań, że no głowa boli a ja nawet nie znam wszystkich nazw tych badań ;)

HalskiPol

Posty: 30