tanie leki Warszawa

tanie leki Warszawa

Moi rodzice dość dużo wydają miesięcznie na różne leki...tato ma nadciśnienie, a mama problemy z nerkami...W jakich aptekach można korzystnie dostać lekarstwa na receptę? Macie jakieś sprawdzone firmy w Warszawie?

MisiekKce

Posty: 14

 
Parę tanich aptek w mieście by się pewno znalazło. Ja w sumie najczęściej kupuję w aptece na ul. Środkowej. Mieszkam na Pradze więc mam blisko. Poza tym ostatnio ceny u nich znacznie pospadały, także dodatkowy argument, żebym u nich kupował ;-)

Cycus45

Posty: 23

 
Ogólnie to ja mam wrażenie, że leki poszły w górę. A może po prostu zacząłem więcej kupować ostatnio...bo i zdrówko już nie takie...zwłaszcza nadciśnienie mnie męczy. Ostatnio to się przekonałem do apteki przy ulicy Środkowej 30. Wcześniej jakoś tam nie zachodziłem, ale znajomy coś gadał, że ceny u nich pospadały i faktycznie można tutaj trochę zaoszczędzić.

Gimu4545

Posty: 12

 
co miesiąc mają w aptece na Srodkowej jakieś nowe preparaty w promocji i wtedy ceny są mega niskie. Ja ostatnio sobie kupiłam tabl na wlosy 20zeta taniej niż w superfarmie w arkadii!

Andzia

Posty: 20

 
Na Pradze Północ to dość tania apteka jest na ul. Środkowej. To jest firma, która już od dobrych kilku lat ma tutaj punkt, ale ostatnio ceny poszły znacznie w dół. Powiem, że jest nawet taniej niż na pl. Hallera...Może tu sobie podejdź. Cześć!

tomalix

Posty: 13

 
Niby opłacałoby się online zamawiać, gdyby nie te koszty dostawy nieszczęsne...a często jest tak, że jak chciałbym sobie jakiś zapas większy kupić, to nie mogę, bo apteka sprzedaje tylko 1 paczkę załóżmy i więcej nie można kupić bo jest ograniczenie.

nemiasty

Posty: 25