Utrzymanie ekrekcji

Utrzymanie ekrekcji

No witam. Jakieś dobre środki na lepszy sex są mi potrzebne. Korzystacie z jakiś feromonów, afrodyzjaków, suplementów na potencję ? CO konkretnie moglibyście doradzić jako skuteczne i bezpieczne?

Gabat

Posty: 7

 
Najważniejsze jest dobre nastawienie do seksu, fajna gra wstępna i wtedy wszystko wychodzi jak należy. Najgorszy seks jest wtedy jak się stresujemy, mamy ciężki czas w pracy, albo problemy z dziećmi. Wtedy rzeczywiście to czuć.

czrusiński-00

Posty: 16

 
Czasami można sobie pomóc odpowiednim suplementem a czasami jest konieczna wizyta u lekarza jeśli problemy są naprawdę poważne a wiem z własnego doświadczenia że facet do lekarza to nie lubi za bardzo chodzić.

dermawer

Posty: 6

 
Do seksu trzeba mieć kondychę to nawet nie ma dwóch zdań. Jak ktoś myśli, że będzie miał udany seks jednocześnie fizycznie będąc daleko od jakiejkolwiek kondycji, to raczej bym stopował taki entuzjazm...

Tomcio

Posty: 4

 
Ja to długo nie byłem w stałym związku i powiem że mi tego trochę brakuje. Chociaż z drugiej strony boję się że bym się zanudził przy jednej kobiecie...ma to swoje plusy i minusy wszystko, nie ma opcji idealnej niestety.

Modniś

Posty: 8

 
Mi dużo daje to że jeżdżę regularnie na rowerze, ruszam się krótko mówiąc. Moim zdaniem sport ma bardzo dobry wpływ na kondycję też czysto seksualną i widzę to po sobie...inna sprawa że też schudłem, jestem bardziej gibki, także można coś tam pokombinować z żonką ;]

Max_fotooo

Posty: 10

 
Różne są teraz te preparaty na potencję, erekcję,, generalnie na seks ale ja to jeszcze z niczego takiego nie korzystałem. Jeszcze nie, bo mam w planie sobie coś kupić prędzej czy później, tylko nie wiem na co się zdecydować.

labuh

Posty: 15

 
Z tymi różnymi preparatami i suplementami to trzeba ostrożnie. Na pewno dobrze jest sobie ulotkę ze składem dokładnie przejrzeć i sprawdzić co tam jest w tym cz innym środku wsadzone.

witek55

Posty: 14

 
Heh, no dziwi mnie że aż tyle reklam tabletek na potencję jest w mediach ostatnio. Wychodziłoby na to, że skoro jest taka duża podaż to i popyt powinien być niemały na takie wspomagacze.

ajajaja6

Posty: 12

 
Polecam żel Dr.Penigreat jeśli chodzi o taki zdrowy naturalny wspomagacz na bardziej udany seks. Mi się sprawdza, czuję się o wiele pewniej w łóżku ze swoją kobietą. Nie mam takiego stresu że coś pójdzie nie tak, że za szybko skończę, albo będę miał problem żeby w ogóle cokolwiek zacząć...

Nimert56

Posty: 12