Tania apteka w Bytomiu

Tania apteka w Bytomiu

Witajcie poszukuje taniej apteki w Bytomiu, jaką polecacie?

Lupusx

Posty: 7

 
Niedawno w miarę tanio receptę wykupiłam w aptece przy dworcu, ale jak się ona nazywała...też chciałabym wiedzieć. Byłam tam pierwszy raz w życiu.

TomekK

Posty: 10

 
U nas na Szombierkach to teraz bardzo dużo aptek powstało. Po prostu mamy społeczeństwo lekomanów i coraz więcej jest reportaży na ten temat. Ja w sumie wcale nie jestem lepsza, bo chętnie biorę różnorakie suplementy, choćby magnez. A jak tylko głowa zaboli to z miejsca biorę sobie pastylkę. Takie czasy.

jajosz12

Posty: 12

 
Mi to żal starszych osób, czy w ogóle chorujących. Na leki wydaje się bardzo dużo. Inna sprawa, że też lekarze są temu winni w dużej mierze. Dla nich to najłatwiej jest pacjentowi tabletki przepisać. A w wielu wypadkach wystarczy zmiana trybu życia, zmiana diety, jakiś sport i leki są w ogóle nie potrzebne.

matek562

Posty: 12

 
Mogę śmiało polecić wszystkim mieszkańcom Bytomia Apteki Zdrowit - w naszym mieście obecnie jest ich cztery, w różnych częściach. Sam chodzę do tej na ul. Jainty 20 i jestem jak najbardziej pozytywnie nastawiony. Głównie z takiego powodu, że mogę sporo zaoszczędzić, to przecież mega istotne.

R1P

Posty: 20

 
Moja babcia to połowę emerytury na leki wydaje. To jest jakiś horror. Niby są jakieś refundacje i inne takie wynalazki, ale to wszystko i tak za mało. Ceny z tego co babcia mówi to praktycznie z roku na rok są coraz wyższe.

Rodon22

Posty: 10