Na poprawe pamięci

Na poprawe pamięci

Witajcie!

Zwykła kawa, nawet podwójne espresso dostarcza mi zbyt mało energii...Pracuję w korporacji, więc muszę być non stop na pełnych obrotach. Jakieś suplementy na przemęczenie, które poprawią koncentrację – znacie?

Hiptop5

Posty: 16

 
Myślę, że przydałby Ci się taki związek jak pikamilon. Ja tego używam i sobie chwalę. Genialnie przyśpiesza pracę mózgu, dzięki czemu można być bardziej efektywnym w pracy. Dość tanio można sobie to zamówić od www.braindoping.pl. W ogóle na tej stronce masz mnóstwo innych leków, które stymulują neurony, poprawiają samopoczucie...

Lamusek4

Posty: 20

 
Ja sobie nie wyobrażam funkcjonowania w mojej branży, czyli w handlu walutą bez takich suplementów jak chociażby GABA. Lepszy sen, minimalizacja stresu, a przez to lepsza koncentracja na co dzień.

Generalnie zakupy robię w sklepie www.braindoping.pl, bo jest pewny, bezpieczny i całkiem tani.

MociMOC

Posty: 25

 
Ja z kolei słyszałem od jednego zioma, że dobrze działa fenibut. Ponoć dostępny w wielu sklepach bez problemu. Redukuje stres i zmniejsza zmęczenie, także działanie bardzo pozytywne. Sam właśnie się nastawiam na zakup czegoś takiego.

Jarcoo3

Posty: 21

 
Jeszcze nie miałem okazji korzystać z jakiś suplementów, póki co nauka mi szła raczej dobrze. Ale już się boję co to będzie na studiach. Wszyscy straszą, że na 1 roku to nic innego nie będę robił, tylko zakuwał...ciekawe ile w tym prawdy:P

showmemore43

Posty: 22

 
Mnie się bardzo podoba działanie jakie ma Alcar. Z jednej strony poprawia uwagę, z drugiej pozytywnie reaguje na trening. Także jak ktoś chce szybciej schudnąć i poprawić kondychę to polecam cosik takiego!

gregBard

Posty: 22

 
Elo:))

Szukałem w tamtym roku czegoś na poprawę koncentracji i niestety niczego ciekawego nie znalazłem...A przydałoby się bardzo, bo studiuję matematykę, więc...sam rozumiesz ;D

Adam9409

Posty: 30

 
Nie wiem jak w przypadku suplementów stymulujących mózg, ale jeśli chodzi o rzeczy, które stymulują metabolizm to polecam hordeninę od http://www.braindoping.pl. Ja dzięki temu schudłam dość szybko, a wszystko przez to, że mój metabolizm zaczął normalniej funkcjonować.

Pozdrawiam.

yetisize

Posty: 22

 
Osobiście poleciłbym Ci sulbutiaminę. Na mnie działa najlepiej, ale wiadomo ludzie są różni. Coś takiego możesz sobie zamówić online z http://www.braindoping.pl. Jest to nic innego jak pochodna popularnej tiaminy.

Ciekawostką jest fakt, że sulbutiamina jest stosowana np. do leczenia astenii, czyli przewlekłego zmęczenia. To jest fajna rzecz, bo z jednej strony poprawia pamięć, a z drugiej łagodzi stres.

jkiolek56

Posty: 12

 
Mam podobny problem, sam teraz szukam jakiegoś pewnego, dobrego związku, który by pomógł, ale nie zorał bani przy okazji..:P

Saagerrak

Posty: 22