kto dzwonił z UK, co polecicie ?

kto dzwonił z UK, co polecicie ?

Ostatnio dzieją się dziwne rzeczy. Nie mam nikogo w UK, lecz telefony ciągle z tymi numerami się do mnie próbują dobić. Troszkę mnie martwić, iż córka odbierze i zniknie mi z konta niesłychanie mnóstwo pieniędzy. Co wykonać?

PaweL

Posty: 2

 
Teoretycznie można nie odbierać nieznanych numerów, a już na pewno nie oddzwaniamy na nie. Tylko, że to wcale nie jest takie proste. Czeka się na istotny telefon z banku albo do klienta i traci się czujność. Jeśli mamy pecha to właśnie wtedy z UK może ktoś zadzwonić i zabrać pieniądze.

CoRyn

Posty: 17

 
Gdzieś sprawdzałem w bazie, kto dzwonił z UK akurat mojego numeru nie było. Okazało się, że to jakaś pomyłka, natomiast zawsze trzeba to sprawdzać. Jeśli nie spodziewamy się telefonu z Anglii to nie można go odebrać. Ograniczone zaufanie znaczy tutaj bardzo gigantyczne zyski i trzeba o tym pamiętać. Po co później płakać i płacić?

Nikuś23

Posty: 2

 
Jeszcze nigdy nie odebrałem nieznanego numeru, którego początek jest na 44. Zawsze sprawdzam, kto dzwonił z UK i dopiero wówczas działam. Kilka razy uniknąłem kłopotów.

Michaś

Posty: 2

 
Według mnie najlepiej sprawdzać numery telefonów w serwisie https://whocalledmeuk.co.uk, to bezpieczne miejsce. Znajdziemy tam wszystkie nieznane nam numery telefonów z UK. Dowiemy się gdzie są zlokalizowane i do kogo należą. Można znaleźć o numerach opinie.

eplaya

Posty: 28

 
Oszuści zawsze starają się nas naciągnąć. Jeżeli dzwoni numer z UK to nie oddzwaniamy tylko go dokładnie sprawdzamy i wiemy wtedy czy to ktoś niebezpieczny.

tubbytimmy1

Posty: 5